Meie Madeira

October 19, 2022

Triin

Reisid

0

Madeira – oli see vast saar!

25.09-02.10.2022

Imekauni lopsaka loodusega, eukalüpti-ja loorberimetsade ning õitsvate parkide ja aedadega.
Juba sinna saabumine võtab kõhus veidi kõhedaks, sest never ei tea, kui tugev tuul on ja kas lennuk ikka maanduda saab. Tegemist on ikkagi lennuväljaga, kus on maailma üks lühim maandumisrada:).

Hiiumaa suurune saar see Madeira…

Sõitsime saare risti-põiki ja üles-alla läbi, terve see nädal oli täitsa intensiivne… basseini äärde jõudsime vaevalt siis, kui päike hotelli nurga taha juba peitu läks. Iga päev pakkus kihvti elamust, head toitu ja palju naeru 😍.

Levada

Üks vingemaid asju oli Levada matk. 11 km pea pilvedes, hortensiad metsas kasvamas nagu ülased meil kevadel :). Mõnus kulgemine.
Kui plaanis kunagi see retk ette võtta, siis vali endale kindlasti mugavad jalanõud ja need ei ole plätud!

Porto Santo

Seilasime ka Madeira kõrvalasuvale Porto Santo saarele, kus on kilomeetrite viisi kaunist liivaranda. Väga mõnus rand, kus hüpata ookeani lainetesse…

Aitäh!

Meid sõidutas ringi Exit Travel & Training Inno ja Katrini eestvedamisel, koos imelise kohaliku giidi Giseldaga. Bussijuhiks eriti tore bussijuht Arturo. Tänud teile,
Reisi muudab meeldejäävaks alati seltskond kellega koos reisid. Ja vot nende naistega läheks jahile küll :). Teiega oli äge, nagu alati! Kallid teile Krissu, Triin, Monsa, Jana, Anni ja Cristel.
Post by Triin

Comments are closed.