Berliini tripp

October 1, 2018

Triin

reisid

Reisid

0

Lastega Berliinis

Koolivaheaeg on lahe aeg, eks :). Selle aasta sügisese koolivaheaja aitas ära sisustada minu armas sõbranna Triin, kes lihtsalt ühel päeval teatas, et tal juba lennupiletid bronnitud ja ma peaksin ka nüüd kohe seda sama tegema. Ja see mõte polnud üldse paha. Plaan oli teha 3-ööbimisega minipuhkus Berliinis.

Nii me siis reisule läksimegi, kaks TRIINU koos 5 lapsega.

Lend algas Riiast, seega LUX Expressiga kõigepealt Riiga (nii naljakas aga meie lastele oli see bussireis eriti mokka mööda) ja sealt edasi Ryanairiga Berliini.

Hotelliga vedas meil eriti…leidsime interneti avarustest tuttuue, värskelt avatud hostel-tüüpi MEININGER Hotel Berlin Tiergarten-i. Selline kihvt rustikaalne, kus hommikusöök oli rikkalik ja hotellis oli ka oma köök, kus külastajad said ise süüa teha…

Mis me Berliinis tegime ja nägime?

Tegelikult on Berliinis täitsa tore jalutada. Aga meie seisime nt ka Teletorni järjekorras…ja kui meie kord oli pileteid osta, siis selgus, et liftiga üles saab alles nii umbes paari tunni pärast. Seega tagantjärgi tarkusena võin julgelt soovitada, et ostke piletid juba nende kodulehelt ette ära :).

Little BIG City Berlin

Kohe teletornist ümber nurga asus selline põnev koht nagu Little Big City. See on nagu pisike Legoland kus linnamakettidel toimuva tegevuse kaudu on meieni toodud erinevad tegevused ajaloost.

Madame Tussauds

Sinna ma tahtsin kohe väga minna, sest ma polnud lihtsalt varem Madame Tussauds-i muuseumis käinud. Tegelikult osutus see natukene igavaks, sest seal oli üsna palju meile tundmatuid sakslaseid aga mõni tuttav nägu oli ikka ka esindatud :).

U-Bahn & S-Bahn

Meie pere lapsed pole kohe päris kindlasti varem nii palju metroo ja rongiga sõitnud. Ats kurtis juba teisel reisu päeval, et nii palju peab koguaeg mööda treppe marssima 🙂 aga selle mõnusa liiklusvahendiga sai lihtsalt nii mugavalt ja nobedalt punktist A punkti B.

Väga mõnus ja meeleolukas linnapuhkus oli 🙂

Post by Triin

Leave a Reply